Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,408.12
+2851.37
Ethereum
$3,492.24
+92.6
Dogecoin
$0.12
0
Ripple
$0.57
+0.01
Binance Coin
$592.35
+24.36
Litecoin
$72.79
+1.59
Monero
$161.03
+0.25
Cardano
$0.44
+0.01

Kanada’nın En Büyük Üniversitesi, Ripple ile Yeni Ortaklığında “XRP Validator” Oluyor

0

Toronto Üniversitesi ve Ripple arasındaki ortaklık, Ripple’ın Kanada’daki Üniversite Blockchain Araştırma Girişimi’nin (UBRI) bir parçası.

Kayıtlara göre Kanada’nın en büyük üniversitesi olan Toronto Üniversitesi, yeni nesil kripto endüstrisini desteklemeye çalışırken, Ripple ile yeni bir ortaklıkta, öncelikle ödemeleri işleyen bağımsız bir XRP defter doğrulayıcı başlatmayı planlıyor.

Bir basın açıklamasına göre bu adım, Ripple’ın Kanada’daki Üniversite Blok Zinciri Araştırma Girişimi’nin (UBRI) bir parçası.

Bildiride, “Bu en yeni UBRI ortaklığı, öğrencilere kripto-yerli bir kariyer için teknik beceriler edinme fırsatları sunarken, Kanada’da halihazırda önemli blok zinciri ve kripto teknolojisi araştırmalarını destekleyen bir programın büyümesine yardımcı oluyor.”

Ripple yaptığı açıklamada, Toronto Üniversitesi’nin mevcut Kanadalı UBRI ortakları olan Waterloo Üniversitesi ve Toronto Metropolitan Üniversitesi’ne katıldığını söyledi.

Ripple, UBRI’yi Haziran 2018’de başlattı ve bu çabaya 50 milyon doların üzerinde taahhütte bulundu ve o sırada dünyanın dört bir yanından 17 üniversiteyle ortaklık kurdu. Bir sözcüye göre, o zamandan beri küresel üniversite ortaklarına 47 milyon dolardan fazla dağıttı ve bu yıl taahhüdünü 80 milyon dolara çıkardı.

Girişim, ABD’nin kripto endüstrisine baskı uyguladığı ve bazı şirketleri diğer bölgelere yönlendirdiği bir zamanda geliyor. Rakip Binance ile birlikte son SEC davalarının hedefi olan Coinbase, Kanada’nın kripto endüstrisini düzenleme yaklaşımını bile övdü.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.