Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,145.73
+502.68
Ethereum
$3,758.84
+11.35
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$602.53
+1.7
Litecoin
$84.72
-0.54
Monero
$142.57
+1.02
Cardano
$0.46
-0

Hindistan, Kripto Dolandırıcılık Uygulamasını Ortaya Çıkarmak İçin Binance İle İşbirliği Yapıyor!

1

Yasal uygulama ajansı, E-Nugget dolandırıcılığı uygulamasına bağlı fonları farklı kripto borsalarına kadar takip etmeyi başardı ve onların yardımıyla 10,5 milyon doların üzerinde kripto varlığını el koydu.

Hindistan’daki bir yasal uygulama ajansı olan Uygulama Müdürlüğü (ED), Binance, ZebPay ve WazirX gibi kripto borsalarının yardımıyla E-Nuggets adlı bir çevrimiçi dolandırıcılık uygulamasından 90 crore ($10.5 milyon) el koydu.

Hindu gazetesi tarafından yayımlanan bir rapora göre, çevrimiçi oyun uygulaması E-Nuggets’in, üç kripto borsası üzerinde 70 farklı kripto cüzdan hesabında depolanan 10 milyon dolar değerinde kripto para birimi bulunmaktaydı.

Uygulama Müdürlüğü, bu borsalarla iletişime geçerek cüzdan adreslerini engellemeyi ve kripto varlıkları ajansın cüzdanına transfer etmeyi talep etti.

Hindistan’daki Uygulama Müdürlüğü, Binance, ZebPay ve WazirX gibi kripto borsalarının yardımıyla E-Nuggets adlı çevrimiçi dolandırıcılık uygulamasından 90 crore ($10.5 milyon) ele geçirdi.

Hindu tarafından yayımlanan bir rapora göre, E-Nuggets adlı çevrimiçi oyun uygulaması, büyük yatırım getirileri sunarak kendisini bir oyun platformu gibi gösteriyordu.

Uygulama, kullanıcıları çekici gerçek para oyunlarıyla cezbetmekte ve büyük komisyonlar vaat etmekteydi. Ancak, paranın yatırılmasının ardından uygulama faaliyetini durdurdu ve yatırımcıları mağdur bıraktı.

Ajans, üç kripto borsasında toplam 70 farklı kripto cüzdan hesabında saklanan 10 milyon dolar değerinde kripto para birimi bulunduğunu belirtti.

ED, bu borsalarla iletişime geçerek cüzdan adreslerini engelledi ve kripto varlıkları ajansın cüzdanına transfer etti.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.