Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,160.49
-232.28
Ethereum
$3,549.64
-15.97
Dogecoin
$0.12
-0
Ripple
$0.49
-0
Binance Coin
$597.17
-0.89
Litecoin
$74.05
-0.61
Monero
$170.17
+2.95
Cardano
$0.39
-0

Galxe Mobil Uygulaması Şimdi Android’de ve TestFlight’ta Yayında!

9

Fırsatların kimseyi beklemediği bir dünyada, bağlantıda ve etkileşimde kalmak çok önemli. Bu nedenle galxe.com’a mükemmel bir eşlikçi olan Galxe Mobil Uygulamasını avucunuzun içine sunmaktan heyecan duyuyoruz. İster masanızda ister yolda olun, Web3’ün yeni fırsatlarını asla kaçırmayın. Son derece sezgisel arayüzüyle Galxe Uygulaması, sizin için sayısız olanakların kapılarını aralıyor.

Her Yerde Web3’ü Keşfedin

4.000’den fazla proje ve toplulukla gelişen Galxe, Web3 meraklılarının yeni Web3 fırsatlarını keşfetmek, toplulukla etkileşimde bulunmak ve ödüller kazanmak için başvurduğu bir yer haline geldi. Bu deneyimi herkes için daha erişilebilir ve kapsayıcı hale getirmek istiyoruz ve bunun için galxe.com kadar maceracı, kullanımı kolay ve ödüllendirici bir mobil versiyon oluşturuyoruz. Galxe Uygulaması, tam olarak galxe.com gibi tasarlanmıştır, ancak daha iyi bir mobil deneyim sunmak üzere uyarlanmıştır. Tüm inanılmaz özellikleriyle Galxe Uygulaması, yeni Web3 fırsatlarına cebinizdeki portalınızdır.

Uygulama Neler Sunuyor?

  • Göz Atın ve Keşfedin: Web sitesinde yaptığınız gibi çeşitli Kampanyaları keşfedin ve heyecan verici yeni Web3 projelerini keşfedin.
  • Galxe ID Profilinizi Yönetin: Galxe ID’nizle giriş yapın ve profiliniz, OAT koleksiyonunuz, kimlik bilgileriniz, NFT’leriniz ve daha fazlası dahil olmak üzere uygulamada sorunsuz bir şekilde senkronize olur.
  • Katılım Sağlayın ve Katkıda Bulunun: En sevdiğiniz dApps’lerdeki Kampanyalara katılın ve masaüstünüzden uzakta olsanız bile görevleri tamamlayın.
  • Ödüllerinizi Talep Edin: Kazandığınız ödülleri talep etmeyi kaçırmayın! OAT’leri, sadakat puanlarını, Discord rollerini, token ödüllerini ve daha fazlasını talep edin.
  • Haberdar Olun: Takip ettiğiniz Alanlardaki yeni Kampanyalar başladığında bildirimler alarak ve Galxe topluluğuyla sürekli iletişim halinde kalarak her zaman güncel kalın.
  • Galxe AI’ye Her Şeyi Sorun: Uygulama içinde Galxe AI’ye de erişebilirsiniz! Hemen cevaplanması gereken bir sorunuz mu var? Sorunuzu sorun. (Yakında geliyor)
  • Sorunsuz Entegrasyon ve Giriş: Galxe Uygulaması, WalletConnect ve tüm EVM zincirlerini desteklemektedir. Ayrıca, X ve Discord hesabınızla sosyal giriş yapabilirsiniz. 

Galxe 2.0 güncellemesinin bir parçası olarak, Galxe Mobil Uygulaması, topluluğumuza daha sorunsuz ve kapsayıcı bir deneyim sunma hedefimize doğru atılan başka bir büyük adımdır. Galxe AI ve Akıllı Bakiye ile birlikte, Galxe Uygulaması, Web3 keşfini daha erişilebilir, kullanıcı dostu ve heyecan verici hale getirecek.

Galxe Uygulaması Şimdi Google Play Store’da ve iOS TestFlight’ta Mevcut!

En güzel yanı ne biliyor musunuz? Galxe Uygulaması artık indirilmeye hazır! Android cihaz kullanıyorsanız, uygulamayı bugün indirebilirsiniz. iOS kullanıcıları için, Galxe Akıllı Bakiye’yi etkinleştiren veya Galxe Web3 Skoru SBT’ye sahip olanlara özel bir TestFlight davetiyesi gönderdik. Uygulama, topluluktan yeterli geri bildirim aldığımızda genel kullanıma açılacak.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.