Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$51,728.52
+441.73
Ethereum
$3,000.44
+84.05
Dogecoin
$0.08
0
Ripple
$0.55
+0.01
Binance Coin
$381.69
+16.88
Litecoin
$68.93
+0.69
Monero
$122.29
+3.45
Cardano
$0.60
+0.01

Dogecoin Kurucusundan Kripto Paralarda Dolandırıcılık Açıklaması

0

Kripto para birimleri her geçen gün daha fazla kişi tarafından benimseniyor olsa da kripto paraları amacı dışında kullanan kişiler de bulunuyor. Dogecoin (DOGE) kurucu ortağı, kripto paraların dolandırıcılığı kolaylaştırdığını söyledi.

Palmer’a Göre Kripto Paralar Dolandırıcılığı Kolay Hale Getiriyor

Dogecoin kurucu ortaklarından olan Jackson Palmer, The Project ile yaptığı röportajda, kripto para birimlerinin dolandırıcılık olaylarını kolaylaştırdığını düşündüğünü söyledi. Palmer düşüncelerini şu sözlerle dile getirdi:

Hükümetlerin kontrolü dışında var olan kripto para birimleri ile yapılan işlemlerin geri dönüşü olmadığı için, dolandırıcıların ilgisini çekti. Dolandırıcıların işlemleri için kripto para birimleri onların işlemlerini kolaylaştıran bir araç oldu.

dogecoin kurucu ortagindan kripto para aciklamasi 2

Ancak Avustralyalı yazılım geliştiricisi olan Palmer, kriptonun kendisinin bir aldatmaca olmadığını belirtti. Palmer, kripto para birimi olan Dogecoin’i bir şaka olarak düşündüğünü ve bu sebeple kendisinin hiçbir Dogecoin sahibi olmadığını belirtti. Palmer ayrıca, Dogecoin’in oluşturulmasından itibaren, Dogecoin ile zenginleşmediği için mutlu olduğunu da dile getirdi. Palmer son olarak pek çok kişinin kripto para birimleri nedeniyle para kaybetmesinden habersiz olan kripto milyonerleri eleştirdi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.