Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,408.12
+2851.37
Ethereum
$3,492.24
+92.6
Dogecoin
$0.12
0
Ripple
$0.57
+0.01
Binance Coin
$592.35
+24.36
Litecoin
$72.79
+1.59
Monero
$161.03
+0.25
Cardano
$0.44
+0.01

Binance ile hediye kripto almak çok kolay

0

Referans kodunuzla kripto hediyesi gönderin ve 30’dan fazla tematik şablon arasından seçim yapabilirsiniz. Hemen hediye göndermek yada hediye almak için kayıt olun

Binance Hediye Kartı Nedir?

Binance Hediye Kartı hızlı, kolay ve özelleştirebilir bir biçimde, hiç komisyon ödemeden, hem Binance hesabı olan hem de olmayan kullanıcılara kripto para göndermenize ve onlardan kripto para almanıza olanak sağlar. Alan kişi hediye kart kodunu kullandığında, kripto alıcının Binance Fonlama Cüzdanına hiçbir kesinti yapılmadan yatırılacaktır.

Hediye kartını nasıl kullanabilirim?

Hediye kartınızı aldığınızda hediye kartınızı kullanmak için bu basit adımları izleyin. Hediye kartı kodunuzu kullanmanızdan sonra, kripto eksiksiz bir biçimde Binance fonlama cüzdanınıza yatırılacaktır.

Binance Hediye Kartları ve Binance Code arasındaki fark nedir?

Binance Hediye Kartı’nın öncelikli amacı, arkadaşlarınıza ve ailenize bir kart biçiminde, kişiselleştirilmiş kripto hediyeleri göndermek için bir yol sunmaktır. Binance Code ise güvenli kullanım kodları ile ön ödemeli kripto kuponları aracılığıyla basit ve güvenli kripto transferleri ve takasları sağlar.

Nasıl Binance Code ortağı olabilirim ve Binance Code API’sini ayarlayabilirim?

Binance Code dağıtıcısı olarak, Binance Code satışı yapabilir ve işletmenizi büyütebilirsiniz. Binance Code için eşler arası alım satım satıcısı olarak, platformunuzda Binance Code kullanım kodlarını alıp satabilir ve kripto arbitrajından yararlanabilirsiniz. Bir Binance Code Borsası veya aracı kurum olarak, kullanıcılarınızın Binance Code API’si aracılığıyla daha ucuz ve daha hızlı bir şekilde kripto yatırıp çekmelerine olanak tanıyabilirsiniz. nasıl Binance Code ortağı olabileceğiniz ve Binance Code API’sini nasıl ayarlayabileceğiniz hakkında daha fazla bilgi için buraya tıklayın.

Bitcoin hediye kartı var mı?

Evet, Binance Hediye Kartı aracılığıyla Bitcoin gönderebilirsiniz.

Hediye kartı nasıl oluşturulur ve gönderilir?

Hediye Kartı oluşturma ve gönderme hakkında daha fazla bilgi için adım adım rehberimiz. bakın.

Kartı ekleme ve kartı kullanma arasındaki fark nedir?

Alıcı, hediye kartını kullanıp kriptoyu fonlama cüzdanına yatırabilir veya hediye kartını hesabına bağlamak için ekleyebilir. Hediye kartını aldıktan hemen sonra alıcının kriptoyu kullanmasını öneririz.

Binance Code nedir ve nasıl başvurabilirim?

Binance Code, güvenli ve ön ödemeli kodlar aracılığıyla kripto transferi ve takasını mümkün kılar. Ayrıca API aracılığıyla, anında Binance Code oluşturma, bakiye sorgulama ve kullanım işlevleri de kullanılabilir. Binance Code’u kullanmaya başlamak için doğrudan “Oluştur” işlevini kullanabilir veya rehberimizi görüntüleyebilirsiniz.

Binance Code’u nasıl kullanabilirim?

Binance Code’unuzu aldığınızda kullanmak için bu basit adımları izleyin Binance Code’unuzu kullanmanızdan sonra, kripto eksiksiz bir biçimde Binance fonlama cüzdanınıza yatırılacaktır.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.