Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$67,370.57
+720.88
Ethereum
$3,520.99
+23.81
Dogecoin
$0.13
+0.01
Ripple
$0.60
+0.01
Binance Coin
$596.70
+5.58
Litecoin
$73.22
+0.16
Monero
$163.53
+0.6
Cardano
$0.44
0

Binance, 38 Farklı Kripto Paranın Yatırım Adreslerini Güncelliyor

2

Kripto para borsası Binance, bir dizi cüzdan altyapısını geliştireceğini ve bu nedenle temmuz ve eylül ayları arasında birçok büyük kripto para biriminin yatırım adreslerini yenileyeceğini bildirdi.

Binance, son dönemlerde çeşitli kripto paraları ve tokenları listesinden çıkarmıştı ve şimdi büyük bir cüzdan altyapısı güncellemesi gerçekleştiriyor. Borsa tarafından yapılan duyuruda Bitcoin, XRP, Polkadot, Solana, Litecoin, Cardano gibi birçok önemli kripto para birimi ve token’ın yatırım adreslerinin değiştirileceği belirtildi.

Temmuz ve eylül ayları arasında gerçekleştirilecek bu güncellemelerden etkilenen tüm kullanıcılara e-posta gönderildiği ve seçili adreslerin ve memo bilgilerinin gruplar halinde kaldırılacağı belirtildi. Duyuruda ayrıca e-posta almamış olan kullanıcıların, mevcut adreslerini kullanmaya devam edebilecekleri de bildirildi.

Binance’in yatırım adreslerini ve memolarını güncelleyeceği kripto para birimleri ve ağlar şunlar:

“BTC, BCH, SEGWITBTC (her üç ağda da aynı yatırım adresi kullanılıyor)

XRP, SOL, XMR, LTC, ADA, DOGE, DOT, FIL, ALGO, NEAR, WAVES, AVAX, HBAR, RUNE, EGLD, FLOW, ICP, EOS, KAVA, DASH, ELF, IOST, IOTA, STX, WAX, CKB, ICX, ASTR, SCRT, INJ, BAND, STEEM, HIVE, XEM, FET, BTS”

Fonlar Güvende Olacak

Cüzdan adres güncellemelerinden etkilenen kullanıcıların ve Binance’ten bu konuda bilgilendirilen müşterilerin yeni yatırım adreslerini almak zorunda oldukları ve eski adreslerin geçerlilik süresinin sona ereceği tarihlerin de e-posta ve bildirimlerde belirtildiği aktarıldı.

Ayrıca, eski adreslere yapılan fon yatırımlarının da güvende olacağı ve kaybolmayacağı belirtildi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.