Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,119.79
+342.76
Ethereum
$3,742.73
+6.17
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$601.20
-0.8
Litecoin
$84.90
+0.07
Monero
$141.73
+0.4
Cardano
$0.46
0

3 Şanslı Kişiye Birer Bitcoin Ödül Dağıtılacak!

0

Bitcoin’i (BTC) yasal para birimi olarak kabul eden El Salvador’dan sonra BTC‘yi yasal olarak kabul eden İsviçre’nin Lugano isimli şehri Avrupa’nın Bitcoin başkenti olma yolunda ilerliyor. Lugano bu kararında, önde gelen stablecoin Tether (USDT) ile güçlerini birleştirdi.

Bitcoin kararından sonra Lugano şehri, 28-29 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında Plan ₿ Forumunu gerçekleştirmeye hazırlanıyor. Bu forum kapsamında açıklama yapan Tether ve Lugano şehri, yaklaşan forumda Plan B Forum bilet sahiplerine 1 Bitcoin vereceklerini duyurdu .

Açıklamaya göre, 28-29 Ekim 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşmesi planlanan etkinlikteki üç şanslı bilet sahibi, 1 Bitcoin (BTC) ödülü kazanma şansına sahip olacak.

Tether CTO’su Paolo Ardoino konuyla ilgili şunları söyledi:

“Katılımcılara konferans sırasında ilgi çekici bir an yaşatırken Bitcoin’in gücünü ve potansiyelini deneyimlemeleri için başka bir yol sunmaktan heyecan duyuyoruz.

Bir Bitcoin vererek daha fazla insanı dijital ekonomiye katılmaya teşvik etmeyi umuyoruz.
Bitcoin’in uzun vadeli ve ana akım benimsenmesi için bir katalizör olabileceğimize inanıyoruz.”


Plan ₿ Forumu, Bitcoin’in yasal para birimi olarak benimsenmesini, ekonomik ve finansal özgürlüğü tartışmak için dünya liderlerini, teknoloji uzmanlarını ve girişimcileri bir araya getiren önde gelen Bitcoin konferansı olarak tanımlanıyor.

Hatırlanacağı üzere Mart ayında Tether yaptığı açıklamada İsviçre’nin Lugano isimli şehrinin hem Bitcoin’in hem de Tether’in USDT’nin şehrin yasal para birimi olacağını söyledi.

Yatırım tavsiyesi değildir

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.