Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$67,370.57
+720.88
Ethereum
$3,520.99
+23.81
Dogecoin
$0.13
+0.01
Ripple
$0.60
+0.01
Binance Coin
$596.70
+5.58
Litecoin
$73.22
+0.16
Monero
$163.53
+0.6
Cardano
$0.44
0

Pantera Capital Analizi: Kripto Piyasalarında İyimserlik Artıyor

1

Pantera Capital, ABD merkezli bir kripto para hedge fonu olarak piyasalarda olumlu bir görünüm sunan bir rapor yayımladı. Şirketin kurucusu Dan Morehead, raporun giriş yazısında önümüzdeki 18-24 ayın güçlü bir boğa sezonuna işaret ettiğini belirtti. Aynı zamanda şirketin ortağı Franklin Bi, Bitcoin’in yükselişinde ETF’lerin henüz başlangıç olduğunu ifade etti.

Pantera Capital, küresel çapta önemli bir kripto hedge fonu olarak 2024 ve 2025’in hem hisse senetleri hem de kripto piyasaları için olumlu ve güçlü geçeceğini öngören bir rapor yayınladı.

Dan Morehead’in rapordaki yazısında, “Kötü dönem geride kaldı” başlıklı bir bölüm yer aldı. Morehead, bu yılın önemli bir gelişmesinin “kötü olayların geride kaldığı” olduğunu belirtti. Geçen yılın çılgınca olaylarla dolu olduğunu ve bu yılın ise olumlu bir dönem olacağını vurguladı.

Morehead ayrıca, önümüzdeki 18-24 ayın kripto piyasaları için güçlü bir boğa sezonuna işaret ettiğini ve kurumların hisse senetleri piyasalarına geri dönmesinin kripto piyasaları üzerinde olumlu bir etkiye sahip olacağını ifade etti.

Franklin Bi ise raporda Bitcoin’in hala değerinin altında olduğunu belirtti. Bi, Bitcoin’in dünya genelinde büyük bir piyasa değerine, yüksek işlem hacmine ve küresel yatırımcı tabanına sahip olduğunu ancak hala bazı finansal kurumlar tarafından dikkate alınmadığını söyledi. ETF’lerin Bitcoin’in kabulünü artırabileceğini ancak bu durumun yeterli olmayabileceğini ifade etti. Bi, Bitcoin’in yeni gelişmeler ve kurumsal ilgi ile değer kazanmaya devam edeceğini belirtti.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.