Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$69,145.73
+502.68
Ethereum
$3,758.84
+11.35
Dogecoin
$0.17
+0.01
Ripple
$0.54
0
Binance Coin
$602.53
+1.7
Litecoin
$84.72
-0.54
Monero
$142.57
+1.02
Cardano
$0.46
-0

Manchester City ve OKX, Nadir Forma NFT’ler Yayınladı

1

Manchester City’nin ‘Görülmemiş Şehir Forması’ adlı sınırlı sayıdaki NFT’leri, fiziksel olarak el yapımı sanat eserleri ve maç günü deneyimleri ile ilişkilendirilmiş olan sınırlı sayıda forma ile algoritmik olarak bağlantılıdır.

Premier Lig futbol kulübü Manchester City, taraftarlara sınırlı sayıda benzersiz forma ve maç günü deneyimleri kazanma imkanı sunacak yeni bir nonfungible token (NFT) koleksiyonu başlatıyor.

“Unseen City Shirts” kampanyası, kripto para borsası OKX ile uzun vadeli bir ortaklıkta yapılan son hamle. Kullanıcılar dijital koleksiyonları OKX uygulamasında oluşturabilir ve NFT’nin nadirliğine bağlı olarak yeniden tasarlanmış, anma amaçlı futbol formaları kazanma şansına sahip olabilirler.

Sınırlı koleksiyon formalar, Lancashire gülü ve Manchester işçi arısını içeren tasarımlarıyla dikkat çekiyor ve sanatçı Christian Jeffery tarafından el boyanmış.

Rafique, NFT’lerin nadirliğinin algoritmik olarak belirlendiğini açıklıyor. Beş adet ultra-nadir NFT, saha deneyimi, iki adet Manchester City maçı bileti ve sınırlı sayıda City formasına erişim sağlayacak.


Beş adet daha nadir NFT, bir stadyum turu deneyimi, bir misafirperverlik bileti ve “The Roses and the Bees” tasarımı formayı içerir. OKX kullanıcıları, NFT’leri ücretsiz olarak OKX Pazarında oluşturabilirler.

Nuria, NFT lansmanının, Premier Lig kulübünün “daha teknolojiye hakim, yeni yeniliklere ve teknolojiye açık” bir kitleyi çekme stratejisinin bir parçası olduğunu belirtti. Dijital sahiplik, Man City’nin taraftarlarına getirmek istediği başka bir boyuttur. Tarré şöyle açıklıyor:


“Bu parçayı dijital olarak sahip olabilmenin önemli olduğunu düşünüyoruz. Web3’ün güzelliklerinden biri olarak düşünüyorum.”

Man City’nin baş pazarlama sorumlusu, kulübün OKX ile olan ortaklığı ve diğer alanlar aracılığıyla Web3’ün olanaklarını keşfetmeye devam edeceğini söyledi. Tarré, kulübün Web2 ve metaverse ortamlarında yeni teknolojilerle aktif olarak deneyler yaptığını belirtti.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.