Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,353.20
+1331.84
Ethereum
$3,160.22
+148.72
Dogecoin
$0.16
+0.01
Ripple
$0.50
+0.02
Binance Coin
$568.20
+14.42
Litecoin
$80.15
+2.65
Monero
$122.87
+7.4
Cardano
$0.47
+0.03

Dogecoin (DOGE) Kurucusundan Elon Musk’a Tepki!

0

Dogecoin’in (DOGE) kurucu ortağı Billy Marcus, Elon Musk’ın Twitter hesap doğrulaması için aylık 8 dolar ücret alma planına tepki gösterdi.

Dogecoin Kurucusu, Elon Musk’ın Twitter Fikrine Tepki Gösterdi

Marcus bugün attığı bir tweet’te, bu konuda aldığı yorumların sayısına dayanarak, bu hamlenin iyi bir fikir olmadığını söyledi. Dogecoin kurucu ortağı, söz konusu planın çözmeye çalıştığı soruna herhangi bir çözüm sunmadığını söyledi:

“Açık konuşacağım, bu uygulama hakkında duyduklarıma dayanarak doğrulama özelliği için 8 doların iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum. Çözmeye çalıştığı herhangi bir sorunu çözdüğünü düşünmüyorum.

Ücretli bir abone olduğunuzu gösteren bir sembolün kötü bir fikir olduğunu söylemiyorum, doğrulama ile ücretli bir abone olmayı birbirine karıştırmanın akıllıca olmadığını söylüyorum.

Uygulanacaksa, doğrulama onay işaretinden farklı bir işaret olmalı ve gösterilmesi isteğe bağlı olmalıdır.”

Kripto para geliştiricisi Marcus’a göre, önemli değişiklikleri kısa sürede hayata geçirme fikri Twitter için ölümcül bir yıkıma yol açabilir. Bu konuda örnek olarak da, özel olarak seçilmiş bir ön sayfası olan Amerikan haber paylaşım sitesi Digg’i gösterdi.

https://twitter.com/BillyM2k/status/1588600543387484161

Marcus, Twitter’da kullanıcılardan seçili hizmetlerden yararlandıkları için ücret alan bir bölüm olması gerektiğini kabul etmekle birlikte, “doğrulama işareti özelliğinin” başlangıç için ilk sırada olduğunu düşünmüyor.

Marcus, “İfade özgürlüğünün asil bir amaç olduğunu düşünüyorum, ancak pratikte platform için güvenlik daha büyük bir endişe kaynağı” dedi.

Marcus’un yorumu, Twitter’ın yeni sahibi Musk’ın, platformun halk arasında Twitter Blue olarak adlandırılan doğrulama hizmeti için aylık 8 dolar ücret almayı planladığını açıklamasından günler sonra geldi.

Dünyanın en zengin insanı, herkesin hesabının mavi bir onay işaretiyle doğrulanması için ödeme yapabileceğini belirtti. Bu ücretin sosyal medya platformunu yürütmek için kullanılacağını da sözlerine ekledi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.