Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,066.69
+588.96
Ethereum
$3,553.36
+149.03
Dogecoin
$0.14
0
Ripple
$0.49
+0.02
Binance Coin
$605.11
+9.87
Litecoin
$78.75
+1.77
Monero
$170.48
+3.46
Cardano
$0.41
+0.01

Binance, Multichain Üzerinden Yürütülen Kripto Para Yatırma ve Çekme İşlemlerini Askıya Alıyor!

0

Mayıs ayında Multichain’de çeşitli sorunların yaşanmasının ardından, Binance borsası bu alanda yeni bir eylem planı belirledi. Borsa, daha önce de geçici olarak durdurduğu bazı ağlardaki token’ların yatırma ve çekme işlemlerini yeniden durdurma kararı aldı.

Dünya’nın en büyük kripto para borsası Binance, Multichain köprüsü yoluyla geçiş yapan bazı token’ların yatırma ve çekme işlemlerini durduracağını duyurdu.

Daha önce Mayıs ayında destekleri askıya alınan ve Multichain köprüsü üzerinden işlem gören bu token’lar ve ağlar şunlar:

BNB Smart Chain ağında Polkastarter (POLS), BNB Smart Chain ağında Alchemy Pay (ACH), BNB Smart Chain ağında SuperVerse (SUPER), BNB Smart Chain ağında Harvest Finance (FARM), Fantom ağında Beefy.Finance (BIFI), Fantom ağında Alpaca Finance (ALPACA), Avalanche C-Chain’de Spell Token (SPELL), Ethereum ağında Travala (AVA).

Bu ağlarda yer alan token’ların yatırma ve çekme işlemleri, 7 Temmuz TSİ 03.00 itibariyle durdurulacak. İşlemlerin ne zaman tekrar başlayacağına dair bir tarih verilmedi ve sürecin ne zaman sonlanacağı belirsizliğini koruyor.

Binance, bu süreçte yaşanan karışıklıklar için özür diledi.

Bilindiği gibi, Mayıs ayında Multichain’de bazı kripto para transferlerinde ciddi gecikmeler yaşanmış ve platformun çalışanlarının Çin’de gözaltına alındığı iddiaları gündeme gelmişti.

Bu olayların ardından yeni iddialar ortaya çıktı ve ekipin milyonlarca dolar değerindeki MULTI token’ı da kaybettiği söylentileri dolaşıma girdi.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.