Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$64,826.69
+2192.75
Ethereum
$3,097.96
+50.57
Dogecoin
$0.15
0
Ripple
$0.50
0
Binance Coin
$560.26
+13.6
Litecoin
$81.20
+0.19
Monero
$117.89
+1.13
Cardano
$0.47
+0.02

Binance CEO’su CZ ile Justin Sun Arasında Gerginlik!

0

Tron kurucusu ve kripto girişimcisi Justin Sun, Pazartesi sabahı kripto borsası Binance’e 56,4 milyon doların üzerinde değere sahip 56,1 milyon True USD (TUSD) aktardı ve Binance LaunchPool’da yeni piyasaya sürülen Sui (SUI) tokenlerini toplama niyetiyle ilgili söylentilere yol açtı.

Whale Alert işlemi işaretledikten kısa bir süre sonra, Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), borsa ekibinin Sun’ı platformdaki SUI ödüllerini kapmak için TUSD mevduatının herhangi bir bölümünü kullanmaması konusunda uyardığını açıkladı.

Binance LaunchPool’da SUI Farming

Pazar günü Binance, kullanıcıların, hareket programlama dilini temel alan yetkilendirilmiş bir hisse ispatı (DPoS) katman-1 blok zinciri olan Sui Network’ün yerel belirteci olan SUI’yi başlatma havuzunda toplayabileceklerini duyurdu.

Binance LaunchPool, tacirlerin günlük olarak hesaplanan ödülleri kazanmak için kripto varlıklarını gelişmekte olan blockchain projelerinin likidite havuzlarında stake etmesine olanak tanır. Sui, lansman havuzundaki 33. projedir ve kullanıcıların 1 Mayıs 2023’ten itibaren iki gün boyunca SUI’yi farmlamak için Binance Coin (BNB) ve TUSD’lerini ayrı havuzlarda stake etmelerine izin verilir.

Binance daha sonra, tokenin likiditesi gerekli miktarı karşılıyorsa, tokeni ticaret platformunda SUI/BTC, SUI/USDT, SUI/TUSD ve SUI/BNB dahil olmak üzere farklı ticaret çiftlerinde listeleyecektir. Borsa ayrıca yatırımcılara bir sonraki duyuruya kadar SUI/TUSD ticaret çiftinde sıfır yapıcı ücreti sözü verdi.

CZ, Sun’ın eylemleri hakkında yorum yaparken, Binance Launchpool’un yalnızca birkaç balina için değil, borsanın perakende kullanıcıları için airdrop’lar anlamına geldiğinde ısrar etti. Ayrıca, Binance ekibinin, çiftçilik döneminde Sui tokenlerini toplamak için yatırdığı varlıkları kullanması durumunda Tron kurucusuna karşı harekete geçmeye hazır olduğunu kaydetti.

Sun Özür Diledi

CZ’nin açıklamasından birkaç dakika sonra Sun, transferin yol açtığı gözetimden dolayı özür diledi ve duruma açıklık getirdi. Tron merkezi olmayan özerk kuruluşunun (DAO), borsalar arasında piyasa yapımını kolaylaştırmak ve likidite ile ticaret hacmini artırmak için TUSD yatırdığını söyledi.

Ancak bazı Tron ekibi üyeleri, DAO’nun birincil amacından habersizdi ve fonları değişim promosyonlarına ve kampanyalarına katılmak için kullandı.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.