Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$65,439.62
-1447.78
Ethereum
$3,396.28
-72.14
Dogecoin
$0.13
-0.01
Ripple
$0.47
-0.02
Binance Coin
$594.01
-10.9
Litecoin
$77.24
-1.41
Monero
$170.65
-2.63
Cardano
$0.40
-0.02

Binance, 200 Milyon kullanıcıya ve 100 Milyar Dolar Varlığa Ulaştı!

2

Binance CEO’su: Kripto endüstrisi ‘erken benimseyenlerden’ ‘erken çoğunluğa’ dönüştü.

Binance CEO’su Richard Teng’in yorumları, Binance’in 200 milyon kullanıcı eşiğine ulaşmasının ardından geldi.

Binance CEO’su Richard Teng, kısa süre önce Cointelegraph’a yaptığı açıklamada, kripto para endüstrisinin “erken benimseyenler” döneminden “erken çoğunluk” dönemine geçtiğini belirtti.

Teng’in bu iddiası, Cointelegraph’ın şirketin 8 Haziran’da dünya çapında 200 milyon kayıtlı kullanıcıya ulaştığını duyurması üzerine yaptığı yorum talebine yanıt olarak geldi. Bu sayı, herhangi bir kripto para borsası arasında açık ara en fazla kullanıcıya sahip olduğunu gösteriyor.

“200 milyon kayıtlı kullanıcıyı ağırlamaktan derin bir onur ve tevazu duyuyoruz” diye yazdı Teng, e-posta yoluyla sağlanan yorumlarında. Ayrıca, “bu başarı, kripto topluluğunun ve endüstri oyuncularının Binance ekosistemine duyduğu güvenin bir göstergesidir” dedi.

CEO, şirketin “hızlı büyümesini” (kullanıcı sayısı sadece 26 ayda 100 milyondan 200 milyona çıktı) kripto para endüstrisindeki değişen manzaraya bağladı:

“Bu dönüm noktası sadece Binance için bir zafer değil. Aynı zamanda daha geniş kripto sektörünün sağlam büyümesi ve olgunlaşmasının bir işaretidir. … Bu, kriptonun ‘erken benimseyenlerinden’ ‘erken çoğunluğa’ geçişi yansıtarak, dünya genelindeki daha fazla insanın kriptoya ve onun sınırsız olanaklarına ısındığını gösteriyor.”

Binance, yakın zamanda bu başarıyı kutlamakla yetinmeyecek, çünkü hedefleri bir milyar kullanıcıya ulaşmak. Teng, “İleride, Binance olarak odak noktamız finansal kapsayıcılığı ve yeniliği teşvik eden girişimlere öncülük etmek” dedi.

Bir milyar kullanıcıya ulaşmak kolay olmayacak. Bu, dünya çapındaki mevcut kripto para sahiplerinin sayısının neredeyse iki katına çıkmasını ve gezegendeki her sekiz kişiden birinin kriptoya katılımını gerektirecek.

Ayrıca, özellikle ABD’de, yaklaşık 50 milyon kripto sahibi — küresel kullanıcı tabanının yaklaşık %10’u — SEC ve benzeri hükümet ajanslarının kripto para endüstrisinin çeşitli yönlerine ilişkin yasal duruşunu değerlendirmesi nedeniyle düzenleyici belirsizlik içinde olduğundan, küresel düzenleyicilerden siyasi destek de gerekecek.

Yaklaşan başkanlık seçimleri bu konuda biraz ışık tutabilir, çünkü muhtemel Cumhuriyetçi aday Donald Trump, seçilirse kendisini kripto başkanı olarak ilan etti.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.