Popüler kripto para yorumcularının analiz ve yorumlarını derler. Coin tahminleri, analizleri, yorumları ve fazlası
Bitcoin
$66,348.14
+215.84
Ethereum
$3,606.07
+40.43
Dogecoin
$0.14
-0
Ripple
$0.49
-0
Binance Coin
$606.11
+0.65
Litecoin
$78.53
-0.92
Monero
$176.37
+3.18
Cardano
$0.41
0

ABD’li Yatırımcılar, Bitcoin’de Devasa Bir Çöküş Bekliyor!

0

Kripto para sektöründeki zorlu ayı sezonu devam ediyor. Birçok kripto para yatırımcısının borsalara dahi güvenmediği bu dönemde, Bitcoin‘in yeni bir çöküş daha yaşaması kripto varlıklar için bir felaket olabilir.

Morning Consult tarafından yayınlanan yakın tarihli bir ankete göre, ABD’li yetişkinler lider kripto para birimi olan Bitcoin‘in (BTC) fiyatının önümüzdeki altı ay içinde 11.500 dolara düşeceğine inanıyor.

Anket, ortalama bir Amerikalı’nın FTX borsasının çöküşü sonrasında Bitcoin’de daha büyük düşüşlerin gelebileceğine inandığını kanıtlamakta.

Şuan itibariyle ABD’li yatırımcıların düşüş beklentisinin olması ise kripto para sektörüne olan güveninin yerle bir olmasından kaynaklanmakta. Ekim ayında ABD’li yetişkinler, yaşanabilecek en kötü senaryoda önde gelen kripto para biriminin fiyatının 15 bin dolar seviyesinin üzerinde kalabileceğini tahmin ettiler.

Ankete katılan yatırımcıların ekim ayı tahminlerinde başarılı olması, son tahminlerden ötürü birçok kripto para yatırımcısının korkuya kapılmasına neden oldu. Daha iyimser yatırımcılar ise Bitcoin’in 17.500 dolar seviyelerine kadar yükselmesini beklemekte. Her ne kadar az da olsa yükseliş yönlü yorumlar yapılıyor olsa da, genel kanı büyük bir çöküşün daha geleceğini gösteriyor.

Okurlarımızın Bitcoin’in ilerleyen süreçte hangi yöne doğru hareket edeceğini hiçbir analistin veya yatırımcının tam olarak doğru tahmin edemeyeceğini unutmamaları gerek.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.